NEJNOVĚJŠÍ RADA

ČÍST VÍCE
Oct 10, 2017

Typy pneumatik a běhounů - přizpůsobte pneumatiky vašemu vozidlu

Při výběru pneumatik pro automobily musíte vzít v úvahu řadu faktorů a neměli byste se oklamat nízkou cenou nebo reklamními triky výrobců. Na trhu jsou stovky pneumatik pro automobily, ale díky příslušným znalostem se neztratíte v bludišti nabídek a poskytněte sebe a vaší rodině mnoho komfortních jízd.

ČÍST VÍCE
Oct 8, 2017

Výměna a skladování pneumatik - stojí za to vědět

Jednou z nejčastějších příčin nehod na silnici je špatný technický stav vozidla, včetně nesprávného stavu pneumatik - poskytněte policejní zprávy. Tyto výsledky ukazují, kolik nárazových pneumatik má na bezpečnost silničního provozu. Aby mohli vykonávat své základní funkce, je třeba dbát nejen na jejich řádné sestavení, ale také na jejich včasnou výměnu a řádné skladování.

ČÍST VÍCE
Oct 7, 2017

Správná montáž a výměna kol

Bezpečnost jízdy má obrovský dopad nejen na stavu pneumatik, ale také jeho správné instalace. Výměna pneumatik se nemůže omezit na odstranění staré sady a nastavení nové. Během sezónní výměny pneumatik provádí odborník v automobilovém dílně řadu dalších činností, jako je vyvažování kol a ovládání geometrie zavěšení. Zkontrolujte, jaké to jsou a proč jsou tak důležité!

ČÍST VÍCE